Účetní programy 
Vývoj software na zakázku 
Vedení účetnictví na zakázku 
Ekonomické poradenství 
Obchodní činnost 

HOME

COMPEX, spol. s r. o.

Novinky

 
Dálkový přístup a podpora přes internet prostřednictvím programu TeamViewer Compex VIP podpora

O ekonomickém software FIS 3000
AKTUALIZACE (instalace) FIS3000
Často kladené otázky a odpovědi (FaQ)
Rady, návody, účtování
Příspěvkové organizace
Seznamy a číselníky
Technická podpora
Pozadí na plochu

Kurzy

EUR    Vlajka meny EUR    změna
USD    Vlajka meny USD    změna
GBP    Vlajka meny GBP    změna

Pokud máte zájem o zasílání informací (pozvánky na školení apod.) v předstihu před jejich zveřejněním na stránkách či zasláním poštou, pošlete mám e-mail na:

info@compex.cz

do předmětu uveďte text "Databaze_FIS3000".


 
 
pozadi

Změna podkladu - pozadí v systému FIS 3000  • Od verze pro rok 2008 lze podklad programu změnit přímo pomocí nabídky "Program","Možnosti nastavení", poslední záložka "Vzhled". Vpravo klikněte na obrázek "Změnit podklad obrazovky".
  • Na formuláři pro výběr podkladu je i tlačítko "Natáhnout z internetu". Takto lze stáhnout všechny obrázky, které jsou k dispozici. Obrázky uvidíte vpravo v náhledu (při snížené kvalitě), ale pak klikněte na tlačítko "Zkusit na 2 sec". Na chvilku (2 sec) uvidíte obrázek tzv. v reálu a poté se program zeptá, zda jej chcete ponechat. A to už je na vás ...


Nebo jiný postup :

  1. Vyberte si obrázek ze níže uvedených seznamů a klikněte na rozlišení (je součástí názvu souboru), které odpovídá nastavení vašeho PC. Pokud nevíte, lze tuto informaci zjistit pomocí nabídky "Nápověda, O aplikaci". V okně se pak dočtete kromě jiného i nastavení vašeho monitoru.
  2. Po kliknutí na příslušné rozlišení se vám zobrazí celá velikost obrázku.
  3. Najeďte myší na obrázek a klikněte pravým tlačítkem na myši a zvolte možnost "Uložit obrázek jako ..." a uložte jej do adresáře s programem FIS3000 (lze i jinam, ale pak jej musíte při nastavování z FISu najít).
  4. V programu FIS3000 zvolte "Program, Možnosti nastavení - parametry, záložka Ostatní" klikněte na tlačítko "Změnit podklad obrazovky" a vyberte uložený obrázek.

Pozadí pro aktuální rok